• Сульфат марганцю 0.12кг Mn-32%

Сульфат марганцю - блідо-рожева кристалічна речовина. Вміст магнію Мn - 32%.

Марганець сірчанокислий - добриво марганцеве, з вмістом сірки. Застосовується в основний прийом внесення спільно з азотними, фосфорними і калійними добривами, а також в якості підгодівлі протягом вегетаційного періоду. Отримують з природного двоокису марганцю або з бідних руд.

Брак марганцю найчастіше проявляється на чорноземах і дерново-карбонатних грунтах з нейтральною або лужною реакцією, особливо на піщаних і супіщаних, а також на карбонатних торфовищах. Дерново-підзолисті кислі грунти характеризуються високим вмістом рухомого (обмінного) марганцю, тому застосування марганцевих добрив на цих ґрунтах може надати негативну дію, так як надлишок марганцю шкідливий для рослин. При вапнуванні кислих грунтів внесення марганцевих добрив дає позитивний ефект.

Застосовують як мікродобрива. В овочівництві захищеного грунту використовується для основної заправки грунтів. Кристалічна і повільно діюча форма сприяють рівномірному розподілу добрива та тривалого його дії в грунті.

Недолік марганцю викликає хлороз: молоде листя дрібні, слабо мармурової забарвлення з плямами, а старі - бліді і жовті між жилками і швидко відмирають. Рослини затримуються в рості і цвітінні. Молоді гілки всихають.

Дослідженнями встановлено, що марганець не тільки позитивно діє на утворення хлорофілу у рослин, але і зменшує його руйнування, особливо в нічний час.

Марганець значно підвищує стійкість сільськогосподарських рослин до різного роду захворювань (у томатів - до бурої плямистості, пшениці - до фузаріозу і бурої іржі листя), лежкість сільськогосподарської продукції під час зберігання.

Залежно від виду рослин і умов зростання, обробітку вміст марганцю в них коливається від 10 до 1000 мг в 1 кг сухої речовини. Особливо багато марганцю в рослинах на кислих грунтах. Різкої різниці в кількості марганцю у однодольних і дводольних рослин немає, проте багато видів дводольних все ж багатші марганцем. Надземні органи містять більше марганцю, ніж коріння, при цьому в насінні кількість елемента дещо менше, ніж у вегетативних органах.

Залежно від типу грунту і умов зростання застосування сульфату марганцю підвищує урожай коренеплодів на 25-40 ц/га, при цьому вміст цукру в коренях збільшується від 0,3 до 0,95%. На чорноземних грунтах урожай винограду збільшується на 20-30%, цукристість ягід - на 1-2,5%, також знижується кислотність соку.

Так само застосовують для основного внесення в ґрунт в нормі 3-7 кг / га (в залежності від агрохімічних показників грунтів). Щоб рівномірно розподілити по площі, його змішують з азотними, фосфорними або калійними добривами. Поза кореневе підживлення рослин проводять 0,05-0,1% -ним розчином сульфату марганцю. Він більш ефективний на виноградниках і плодових насадженнях.

Кореневе підживлення (спільно з азотними добривами):

    огірки - 3-5 г/10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-15 днів
    томати - 3-5 г/10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-20 днів

У захищеному грунті добриво застосовується у вигляді водного розчину концентрацією 0,1-0,2% через системи поливу, дощування або крапельного поливу.

При роботі дотримуватися правил гігієни!

Добриво поставляється у вигляді кристалічного порошку блідо-рожевого кольору, упакованого в zip-пакети, що захищають від вологості і дозволяють зберігати тривалий час. При зберіганні в сухому приміщенні термін придатності не обмежений.

Загальні характеристики
Вид добрива Марганець сірчанокислий
Країна виробник Україна
Препаративна форма Порошок
Діючі речовини
Магній, % 32.0
Упаковка
Вага 0.12 кг
Упаковка Пакет

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

У нашому інтернет-магазині AGROTEMA можливі наступні варіанти оплати:


1.Оплата на карту Приватбанку по передоплаті

Після вибору і замовлення товару - менеджер інтернет-магазину відправить вам реквізити на оплату.

Замовлення можна оплатити через відділення або термінали Приватбанку або онлайн через Приват24.


2. Накладений платіж - ви оплачуєте товар тільки після його отримання в відділенні "Нової пошти"

Важливо! Перед оплатою Вам необхідно перевірити зовнішній вигляд і комплектність, і маєте право відмовитися від покупки якщо Вас щось не влаштовує!


3. Оплата банківськими картами через інтернет LiqPay або Privat24

Для оплати за допомогою кредитної картки Вам потрібно при оформленні замовлення в способі оплати обрати пункт - Карта Visa i MasterCard (LiqPay) -> Далі вибрати «LiqPay» або «Privat24» Поповнення моментально!

4. Можлива оплата готівкою в м.Києві при отриманні.Наш інтернет-магазин здійснює доставку товарів в будь-який регіон України компаниєю "Нова пошта" за рахунок покупця.


Товар доставляється в будь-яке відділення "Нової пошти". Також можлива доставка за адресою.

Доставка сплачується покупцем при отриманні товару на складі «Нової пошти» у Вашому місті або кур'єру «Нової пошти» при доставці за адресою.

Строк доставки коливається від 1 до 3 днів з моменту відправлення замовлення. 

У випадку відправки накладеним платежем зворотню пересилку грошей сплачує покупець, що дорівнює 2% від суми замовлення + 20 грн за оформлення документів.

Для отримання груза необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія, а також номер декларації. 

Як тільки товар приїде до відділення "Нової пошти", Ви отримаєте СМС-повідомлення.

Відстежити посилку можна на сайті "Нової пошти" за номером товарно-транспортної накладної.

Вы можете забрати посилку в будь-який зручний для Вас час на протязі 5 днів після прибуття груза на склад «Нової пошти». 

Після закінчення 5 днів  «Нова пошта» візьме платню за зберігання товару. 

Сульфат марганцю 0.12кг Mn-32%

  • Код товару: 00206
  • Виробник: ОВІ
  • Наявність: Немає в наявності
Добавить в сравнение
    Out of stock
  • 10.00 Грн.

Теги: Сульфат марганцю 0.12кг Mn-32%